Een koud kind is een moeilijke test voor ouders. Ze maken zich zorgen, zorgen, proberen de baby sneller te genezen. Het verlichten van de baby van symptomen betekent echter niet genezen. Kinderartsen raden af ​​om een ​​behandeling te starten voor een kind met krachtige medicijnen, omdat ze immunodeficiëntie kunnen veroorzaken. In dit geval houdt het lichaam op infectie te weerstaan. Het is veel beter om het homeopathische geneesmiddel "Antigrippin" voor kinderen te gebruiken om verkouden te worden. Het medicijn is vrij effectief, terwijl het het lichaam gunstig beïnvloedt.

een korte beschrijving van

Het medicijn "Antigrippin" voor kinderen is een homeopathisch complex middel. De samenstelling bevat actieve componenten van minerale en plantaardige oorsprong. Het geneesmiddel heeft ontstekingsremmende, koortswerende, immunostimulerende eigenschappen. Elimineert effectief intoxicatiesymptomen bij kinderen met inflammatoire aandoeningen van de luchtwegen. Het medicijn "Antigrippin" voor kinderen elimineert de symptomen van rhinitis, normaliseert een verhoogde afscheiding van het neusslijmvlies en vermindert een vermoeiende, onproductieve hoest. Door de ademhaling van de baby te vergemakkelijken en koorts te verlagen, verbetert het medicijn de slaap.

De samenstelling bevat componenten die de meest gunstige verlichting bieden van virale en bacteriële infecties bij de baby. Bovendien voorkomt het medicijn de ontwikkeling van aanvallen bij hoge temperaturen..

Structuur

Vormvrijgave "Antigrippin" voor kinderen - bruistabletten. De samenstelling van het geneesmiddel bevat de volgende hoofdcomponenten:

  1. Paracetamol (250 mg). De stof heeft koortswerende en pijnstillende eigenschappen. Verlicht de baby perfect van verschillende soorten pijn, waaronder hoofdpijn. Het heeft ontstekingsremmende en pijnstillende eigenschappen. Vermindert perfect koorts. Verwijst naar niet-steroïde ontstekingsremmende geneesmiddelen.
  2. Ascorbinezuur (50 mg). Reguleert redoxprocessen, koolhydraatmetabolisme, stimuleert de weerstand van het lichaam tegen infecties. Vitamine C is een krachtige antioxidant. Onder zijn invloed verhoogt het lichaam de aanmaak van interferon, waardoor de beschermende functie en de weerstand tegen bacteriën en virussen wordt vergroot.
  3. Chloorfenamine-maleaat (3 mg). De stof heeft antiallergische effecten. Helpt de ademhaling door de neus te verlichten, verlicht congestie, tranenvloed, niezen, jeuk, roodheid van de ogen.

Daarnaast hulpstoffen, zoals:

  • natriumbicarbonaat;
  • sorbitol;
  • natriumcarbonaat;
  • citroenzuur;
  • natriumsaccharinaat;
  • siliciumdioxide;
  • macrogol;
  • povidon;
  • fruitsupplement (smaak van rood fruit).

Medicatie

Het medicijn verlicht effectief de symptomen

Het medicijn heeft een antipyretisch en analgetisch effect, heeft een ontstekingsremmende werking. Ascorbinezuur, dat deel uitmaakt van het medicijn, compenseert perfect het verlies van vitamine C door het lichaam als gevolg van een virale ziekte. Dankzij haar ondersteunt het medicijn perfect de functies van het immuunsysteem. Het heeft anti-allergische eigenschappen. Het vermindert effectief de zwelling van het slijmvlies van de luchtwegen, elimineert traanvorming en loopneus.

Voor de behandeling van acute luchtweginfecties, influenza, is het raadzaam om "Antigrippin" voor kinderen te gebruiken. De instructie beveelt het gebruik ervan aan bij het voorkomen van bacteriële, virale infecties van de luchtwegen bij baby's tijdens een epidemie.

De belangrijkste indicaties voor gebruik zijn griep- en verkoudheidssymptomen:

  • rillingen;
  • temperatuurstijging;
  • hoofdpijn;
  • artralgie;
  • spierpijn;
  • verstopte neus;
  • neuralgie;
  • keelpijn.

Het medicijn is een uitstekend antipyreticum voor tandjes bij baby's. Het medicijn verwijst naar effectief profylactisch tegen aanvallen bij hoge lichaamstemperatuur..

Hoe medicijnen te nemen?

Het preparaat "Antigrippin" bruisend (voor kinderen) is bedoeld voor oraal gebruik. Voor gebruik is de tablet volledig opgelost in een glas water (temperatuur 50-60 graden). De kant-en-klare oplossing moet onmiddellijk worden gedronken. Tussen de doses van het geneesmiddel moet een interval van minimaal 4 uur worden aangehouden. Voor kinderen bij wie de nier- of leverfunctiestoornis is vastgesteld, wordt de periode verlengd tot 8 uur.

Afhankelijk van de leeftijd variëren de aanbevolen doses van het Antigrippin-medicijn (voor kinderen). Instructies voor gebruik geven het volgende doseringsschema:

  1. Baby's van 3 tot 5 jaar oud moeten tweemaal daags 0,5 tabletten innemen.
  2. Kinderen van 5-10 jaar nemen tweemaal daags 1 tablet.
  3. Voor kinderen van 10-15 jaar oud, dagelijkse dosis - 1 tablet 2-3 keer per dag.

De behandelingskuur met dit medicijn is niet meer dan 5 dagen als het medicijn als analgeticum wordt ingenomen. In het geval dat u het geneesmiddel als antipyreticum gebruikt, mag de toedieningsduur niet langer zijn dan 3 dagen.

Bijwerkingen

Als de remedie wordt gebruikt in die doses die worden aanbevolen door de instructies in de “Antigrippin” van de kinderen, wordt het goed verdragen. De volgende bijwerkingen komen zeer zelden voor:

  • zich moe voelen
  • hoofdpijn;
  • het optreden van misselijkheid;
  • pijnlijk ongemak in de epigastrische regio;
  • Bloedarmoede;
  • hypoglykemie;
  • huiduitslag;
  • netelroos;
  • Quincke's oedeem;
  • droge mond
  • gevoel van warmte;
  • verhoogde slaperigheid.

Waarschuw onmiddellijk de arts als dit symptoom optreedt.

Contra-indicaties

Het medicijn "Antigrippin", bruisend (kinder) instructie, verbiedt gelijktijdig gebruik met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten. Een contra-indicatie voor het gebruik van deze tool is overgevoeligheid voor een van de componenten waaruit de samenstelling bestaat. Het is onaanvaardbaar om het medicijn in de acute fase met erosieve en ulceratieve laesies van het maagdarmkanaal in te nemen. Vermijd het gebruik van het bovengenoemde medicijn bij ernstig lever- of nierfalen, glaucoom met gesloten hoek. Het geneesmiddel is niet bedoeld voor baby's onder de 3 jaar. Met verhoogde voorzichtigheid wordt het medicijn gebruikt voor lever- en nierfalen, aangeboren hyperbilirubinemie (Dubin-Johnson, Gilbert, Rotor-syndromen), virale hepatitis.

Overdosis

Tekenen van een overdosis zijn te wijten aan de stof in het geneesmiddel..

Het kind kan last krijgen van:

  • anorexia;
  • blancheren van de huid;
  • misselijkheid met braken;
  • hepatonecrose.

Deze symptomatologie wordt in de regel waargenomen na overschrijding van de aanbevolen doses van het medicijn. De ernst van een overdosis hangt af van de ernst van de necrose. De bovenstaande symptomen verschijnen 2-4 dagen na verhoging van de dosis. Heel zelden ontwikkelen aandoeningen van de leveractiviteit zich razendsnel. Dit symptoom kan gecompliceerd zijn door nierfalen. In dit geval hebben we het over tubulaire necrose.

Andere manifestaties van een overdosis zijn mogelijk (als ze worden veroorzaakt door chloorfenamine):

  • opwinding;
  • duizeligheid;
  • depressie;
  • slaap stoornis;
  • krampen.

Als deze symptomatologie wordt waargenomen, moet u onmiddellijk stoppen met het gebruik van het medicijn. Het kind heeft een maagspoeling nodig. Het wordt aanbevolen om de baby actieve kool te geven. Alle verdere activiteiten moeten in een ziekenhuis worden uitgevoerd.

Prijsbeleid

Het medicijn wordt aangeboden in verschillende doseringsvormen. Voor kinderen vanaf 3 jaar is "Antigrippin" geschikt voor kinderen. De prijs van bruistabletten (verpakkingsnummer 10) is gemiddeld 235 roebel.

Voor kinderen vanaf 12 jaar is het anti-griep-maximum middel geschikt. Het is verkrijgbaar in capsulevorm. De kosten van dit geneesmiddel (verpakking nr. 20) bedragen gemiddeld 280 roebel.

Adolescenten vanaf 15 jaar en volwassenen krijgen het geneesmiddel "Antigrippin-Anvi" te zien. Een pakje capsules nr. 20 kost ongeveer 125 roebel.

Interactie met andere medicijnen

Het bovenstaande medicijn moet heel zorgvuldig worden gecombineerd met andere medicijnen. Antigrippin voor kinderen mag niet gelijktijdig worden gedronken met geneesmiddelen die het centrale zenuwstelsel aantasten. Antidepressiva, antipsychotica en antiparkinsongeneesmiddelen kunnen bijwerkingen veroorzaken in de vorm van urineretentie, obstipatie, droge mond.

Glucocorticosteroïden vergroten de kans op glaucoom. Barbituraten kunnen de effectiviteit van paracetamol verminderen. In dit geval wordt de uitscheiding van ascorbinezuur uit het lichaam met urine verbeterd. Ethanol veroorzaakt een toename van het sedatieve effect van antihistaminica. Er zijn bijwerkingen van paracetamol tot aan de ontwikkeling van acute pancreatitis.

Een meer gedetailleerde kijk op de interactie van het medicijn met verschillende groepen medicijnen maakt de gebruiksinstructies in de verpakking mogelijk.

Analogen

Het geneesmiddel "Antigrippin" - voor kinderen - heeft geen structurele analogen. Maar er zijn medicijnen die vergelijkbaar zijn met het lichaam. Deze omvatten:

Mening van de consument

De hoge effectiviteit van het medicijn "Antigrippin" (kinder) beoordelingen bevestigt het beste. Veel consumenten merken dat ze voor het eerst een medicijn tegenkwamen toen er al veel medicijnen zijn getest, maar helaas zonder resultaat. Op aanbeveling van een arts of apotheker gebruikten ze het bovenstaande medicijn. Tevreden ouders stellen dat het effect alle verwachtingen heeft overtroffen.

De hitte begint snel af te nemen. Pijn met influenza en SARS stopt. Veel ouders gebruiken het medicijn graag als pijnstiller. Dit geldt vooral volgens de meeste consumenten bij kiespijn. 20-25 minuten zijn voldoende om de baby van een onaangenaam symptoom te ontdoen.

Bovendien merken ouders nog een ander groot voordeel op van het medicijn "Antigrippin" (voor kinderen). Recensies geven aan dat de kruimels graag de resulterende oplossing uit een bruistablet nemen. Het heeft tenslotte een zoete smaak en een aangename geur van frambozen. In tegenstelling tot de meeste siropen, veroorzaakt dit geneesmiddel geen allergische reacties..

Analogen en vervangt AntiGrippin

- paracetamol - 750 mg / 1 verpakking. (5 g)
- cafeïne - 30 mg / 1 verpakking. (5 g)
- fenylefrinehydrochloride - 10 mg / 1 verpakking. (5 g)
- feniraminemaleaat - 20 mg / 1 verpakking. (5 g)

- paracetamol - 650 mg / 1 verpakking.
- feniraminemaleaat - 20 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride - 10 mg / 1 verpakking.

- paracetamol - 750 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride - 10 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur - 60 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 500 mg / 1 verpakking.
- guaifenesine, 200 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride, 10 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 325 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride, 10 mg / 1 verpakking.
- feniramine-maleaat, 20 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur, 50 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 750 mg / 1 zakje (5 g)
- cafeïne, 30 mg / 1 zakje (5 g)
- feniraminemaleaat, 20 mg / 1 zakje (5 g)
- fenylefrinehydrochloride, 10 mg / 1 zakje (5 g)

- paracetamol, 325 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride, 10 mg / 1 verpakking.
- feniramine-maleaat, 20 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur, 50 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 500 mg / 1 verpakking.
- feniraminemaleaat, 25 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur, 200 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 500 mg / 1 verpakking.
- feniraminemaleaat, 25 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur, 200 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 750 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride, 10 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur, 60 mg / 1 verpakking.

- paracetamol - 325 mg / 1 verpakking.
- feniraminemaleaat - 20 mg / 1 verpakking.
- fenylefrinehydrochloride - 10 mg / 1 verpakking.

- paracetamol, 360 mg / 1 verpakking.
- ascorbinezuur, 300 mg / 1 verpakking.
- calciumgluconaatmonohydraat, 100 mg / 1 verpakking.
- rimantadine hydrochloride, 50 mg / 1 verpakking.
- rutoside (in de vorm van trihydraat), 20 mg / 1 verpakking.
- loratadine, 3 mg / 1 verpakking.

- paracetamol - 650 mg / 1 tabblad.
- chloorfenamine-maleaat - 4 mg / 1 tabblad.
- fenylefrine hydrochloride - 10 mg / 1 tabblad.

- fenylefrine hydrochloride - 25 mg / 1 caps.
- chloorfenamine (chloorfeniramine) maleaat - 8 mg / 1 caps.
- paracetamol - 200 mg / 1 caps.

- paracetamol - 500 mg / 1 tabblad.
- cafeïne - 30 mg / 1 tabblad.
- fenylefrine hydrochloride - 10 mg / 1 tabblad.
- chloorfenamine-maleaat - 2 mg / 1 tabblad.

- paracetamol - 500 mg / 1 tabblad.
- cafeïne - 25 mg / 1 tabblad.
- fenylefrinehydrochloride - 5 mg / 1 tabblad.
- terpinghydraat - 20 mg / 1 tabblad.
- ascorbinezuur * - 38 mg / 1 tabblad. * ascorbinezuur bekleed met ethylcellulose (1,2%); deze hoeveelheid omvat een overschrijding van 8 mg om de hoeveelheid ascorbinezuur gedurende de houdbaarheid binnen de aangegeven limieten te houden.

Anti-influenza

AntiGrippin-samenstelling

Vrijgaveformulier

Dit medicijn wordt geproduceerd:

  • in de vorm van een oraal, in water oplosbaar Antigrippin-poeder in sachets van 5 gram nr. 10 in een secundaire verpakking;
  • in de vorm van tabletten Antigrippin, bruisend in plastic koffers nr. 10, blisters nr. 10 of strips nr. 2, nr. 4, nr. 6;
  • in de vorm van tabletten Antigrippin, bruisend met grapefruit of frambozensmaak in plastic koffers nr. 10, blisters nr. 10 of strips nr. 2, nr. 4, 36;
  • in de vorm van bruistabletten, Antigrippin voor kinderen in plastic koffers nr. 10, blisters nr. 10 of strips nr. 2, nr. 4, nr. 6.

farmachologisch effect

Pijnstillend (analgetisch), antiallergisch, koortswerend.

Farmacodynamica en farmacokinetiek

De samenstelling van het gecombineerde therapeutische middel Antigrippin is speciaal geselecteerd voor de meest effectieve behandeling van pijnlijke aandoeningen van infectieuze en inflammatoire etiologie.

Antipyretisch en analgetisch van de anilidegroep - paracetamol - is een antipyretisch en analgetisch (analgetisch) medicijn, waarvan de effectiviteit is gericht op het elimineren van hoofdpijn en andere soorten pijn, evenals het verminderen van koorts.

Chloorfenamine, een groep van H1-histaminereceptorblokkers, wordt gekenmerkt door antiallergische effecten, heeft gunstige effecten op de neusademhaling, vermindert verstopte neus en vermindert jeuk, niezen, traanvorming en roodheid van de ogen.

De effecten van vitamine C (ascorbinezuur) in het medicijn zijn gericht op de regulering van het koolhydraatmetabolisme en redoxreacties, evenals op het verhogen van de endogene weerstand van het lichaam.

Gebruiksaanwijzingen

De benoeming van Antigrippin is geïndiceerd voor de symptomatische behandeling van pijnlijke aandoeningen van infectieuze en inflammatoire etiologie (influenza, SARS), die optreden bij temperatuurstijging; verstopte neus; hoofdpijn, spier- en gewrichtspijn; rillingen; pijn in de sinussen en keel.

Contra-indicaties

Voor alle doseringsvormen:

  • erosieve en ulceratieve pathologieën van het maagdarmkanaal, die zich in de acute fase bevinden;
  • glaucoom met gesloten hoek;
  • hoge persoonlijke gevoeligheid voor ingrediënten van geneesmiddelen;
  • uitgesproken pathologie van de nieren / lever.

Voor poeder en bruistabletten:

Voor bruistabletten voor kinderen:

De volgende pathologische aandoeningen vereisen zorgvuldig gebruik van het medicijn

Voor alle doseringsvormen:

  • nier- / leverfalen;
  • aangeboren hyperbilirubinemie;
  • glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie;
  • virale hepatitis.

Voor poeder en bruistabletten:

  • oudere leeftijd;
  • alcoholische hepatitis.

Voor smaakgevende tabletten:

Bijwerkingen

De therapie met de aanbevolen doses Antigrippin wordt grotendeels verdragen zonder nadelige effecten..

In zeldzame gevallen waargenomen:

  • hoofdpijn;
  • hypoglycemie (met de mogelijke ontwikkeling van coma);
  • gevoel van vermoeidheid;
  • trombocytopenie;
  • misselijkheid, met of zonder braken;
  • pijn in de overbuikheid;
  • urticaria;
  • gevoel van warmte;
  • bloedarmoede (inclusief hemolytisch);
  • hypervitaminose;
  • huiduitslag / jeuk;
  • Quincke's oedeem;
  • stofwisselingsziekten;
  • droge mond
  • urineretentie;
  • parese van accommodatie;
  • slaperigheid.

Bij het nemen van poeder- en smaakstof-tabletten werd bovendien opgemerkt:

  • anafylactoïde reacties (inclusief anafylactische shock);
  • Lyell- en / of Stevens-Johnson-syndromen.

Antigrippin, instructies voor gebruik

Alle doseringsvormen van het medicijn, voorheen volledig opgelost in 200 ml warm (niet kokend water) water, zijn bedoeld voor orale (orale) toediening. De bereide oplossing moet zo snel mogelijk na het oplossen van het medicijn worden gedronken, het beste tussen de maaltijden. Het minimaal aanbevolen interval tussen doses van een opgelost geneesmiddel is 4 uur.

De instructie over bruisend antigrippine in tabletten en poeder beveelt aan dat patiënten ouder dan 15 jaar een dagelijkse inname van 2-3 dagen van de eerste tablet of het eerste poeder krijgen. Maximaal 24 uur kunnen 3 tabletten of 3 poeders worden ingenomen.

Instructies voor het gebruik van Antigrippin voor kinderen omvat een tweedaagse dagelijkse inname van ½ tabletten voor kinderen van 3-5 jaar oud. Instructies voor kinderen van 5-10 jaar raden aan om de eerste tablet tweemaal per 24 uur in te nemen. Kinderen Antigrippin op de leeftijd van 5-10 jaar wordt 2-3 maal daags 1 tablet ingenomen.

Bij pathologieën van de nieren / lever, evenals op oudere leeftijd, moet het interval voor het innemen van het medicijn worden verlengd tot 8 uur.

De duur van het gebruik zonder instructies van een andere arts is: als antipyreticum - 3 dagen; als verdoving - 5 dagen.

Overdosis

Bij een langere, meer aanbevolen periode van inname van Antigrippin (2-4 dagen na de maximaal toegestane therapeutische periode) of bij gebruik in hoge doseringen (6-14 uur na het nemen van buitensporige doses), werden soms negatieve symptomen geassocieerd met paracetamol waargenomen. Dergelijke effecten van overdosering kunnen tot uiting komen door diarree, ongemak in de buik, hyperhidrose, misselijkheid / braken, buikpijn. Tekenen van een overdosis chloorfenamine manifesteren zich door duizeligheid, convulsies, slaapstoornissen, overmatige opwinding, depressie.

Als de patiënt dergelijke symptomen detecteert die optreden als gevolg van een onjuiste inname van Antigrippin, moet de voorgeschreven behandeling overeenkomen met de waargenomen negatieve symptomen.

Interactie

Voor Paracetamol:

Parallel gebruik van geneesmiddelen die microsomale hepatische oxidatie induceren (fenytoïne, barbituraten, ethanol, rifampicine, tricyclische antidepressiva, fenylbutazon) verhoogt de productie van actieve gehydroxyleerde metabolieten, die bij een onbeduidende overdosis kunnen leiden tot de vorming van ernstige intoxicaties.

Paracetamol vermindert de effecten van uricosurische geneesmiddelen.

De gecombineerde inname van ethanol (vooral in grote hoeveelheden) draagt ​​bij aan het optreden van acute pancreatitis.

De gecombineerde toediening van Diflunisal verhoogt het plasmagehalte van paracetamol met 50%, waardoor de hepatotoxiciteit aanzienlijk toeneemt.

Microsomale oxidatieremmers (waaronder cimetidine) verminderen het risico op hepatotoxische effecten.

Het gelijktijdige gebruik van barbituraten vermindert het positieve effect van paracetamol.

Voor chloorfenamine-maleaat:

Door het gelijktijdig gebruik van slaappillen wordt hun effectiviteit vergroot.

Het gecombineerde gebruik van antiparkinsongeneesmiddelen, antidepressiva, antipsychotica verhoogt het risico op negatieve bijwerkingen (droge mond, urineretentie, obstipatie).

Kalmerende effecten van chloorfenamine-maleaat versterkt met ethanol.

Gecombineerde glucocorticoïde therapie verhoogt het risico op glaucoom.

Voor ascorbinezuur:

Gelijktijdige behandeling met tetracycline en benzylpenicilline verhoogt hun plasmaconcentraties..

Het parallelle gebruik van sulfonamiden en salicylaten verhoogt het risico op kristallurievorming.

Gecombineerde therapie verlengt de eliminatietijd van geneesmiddelen die worden gekenmerkt door een alkalische reactie (inclusief alkaloïden).

Vitamine C verlaagt de serumspiegel van orale anticonceptiva en vertraagt ​​de renale uitscheiding van zuren.

Gecombineerd gebruik met ijzerpreparaten verbetert de darmabsorptie (door de omzetting van ferri in ferro), en door het complexe gebruik van Deferoxamine kan het de tijd voor het verwijderen van ijzer verlengen.

Inname van ascorbinezuur verhoogt de algehele klaring van ethanol.

Gezamenlijk gebruik met isoprenaline vermindert het chronotrope effect..

Parallel aan anticoagulantia kan hun effectiviteit veranderen, zowel daarin als in de andere richting..

Barbituraten verhogen de renale uitscheiding van ascorbinezuur.

Gelijktijdig gebruik met antipsychotica vermindert hun therapeutisch effect; met tricyclische antidepressiva en amfetamine vermindert hun tubulaire reabsorptie.

Verkoopvoorwaarden

Alle farmaceutische vormen van Antigrippin zijn OTC-medicijnen..

Opslag condities

Het opslagtemperatuurbereik van alle doseringsvormen van het medicijn moet overeenkomen met 10-30 ° C.

Houdbaarheid

36 maanden vanaf de productiedatum (voor alle vormen).

speciale instructies

In het geval van parallelle therapie met Metoclopramide, Colestyramine of Domperidon, moet u een arts raadplegen voordat u Antigrippin inneemt.

Bij langdurig gebruik van hoge doses Antigrippin neemt de kans op verminderde lever- / nierfunctie aanzienlijk toe, wat controle van het perifere bloed vereist.

Het gebruik van ascorbinezuur, zoals paracetamol, kan laboratoriumtests beïnvloeden (plasmaspiegels van urinezuur, glucose, bilirubine, LDH en leverenzymactiviteit).

De toediening van vitamine C aan patiënten met snel uitgezaaide en prolifererende tumoren kan deze processen verergeren..

Patiënten bij wie het lichaam een ​​grote hoeveelheid ijzer bevat, dienen ascorbinezuur in de laagst mogelijke doses in te nemen..

Patiënten met diabetes moeten de opname van suiker in een poederpreparaat onthouden.

Bruistabletten Antigrippin - vanaf welke leeftijd aan kinderen kan worden gegeven?

Bruistabletten Antrippin voor kinderen verlichten snel de eerste symptomen van acute respiratoire virale infecties en griep: koorts, koude rillingen, ernstige loopneus met actief niezen, tranende ogen, hoofdpijn, lethargie. Een glas "pop" komt in actie overeen met het innemen van drie tabletten op tabletbasis en voorkomt dat het kind een glas warm water moet drinken. Antigrippin kan worden gegeven aan kinderen vanaf 3 jaar.

Samenstelling en vorm van vrijgave

Samenstelling van bruistabletten Antigrippin is een cocktail van drie hoofdcomponenten:

  • Paracetamol is een niet-steroïde ontstekingsremmend medicijn met een dosering van 250 mg. Elimineert de onaangename staat van lethargie, koude rillingen vanwege het koortswerende en pijnstillende effect.
  • Ascorbinezuur of vitamine C in een volume van 50 mg. Antioxidant, helpt het virus te weerstaan, stabiliseert het koolhydraatmetabolisme en de werking van het immuunsysteem, bevordert de synthese van interferon.
  • Chloorfeniramine of chloorfenamine-maleaat in een dosis van 3 mg - een modern antihistaminicum en kalmerend middel, verlicht verstopte neus, elimineert zwelling van de slijmvliezen en pijn in de nasopharynx.

Hulpstoffen die deel uitmaken van Antigrippin geven de tabletten vorm, kleur, geur en smaak, creëren een sissend effect, versnellen de afgifte van de belangrijkste componenten.

Paracetamol zit in de samenstelling, dus u mag de inname van Antigrippin niet aanvullen met andere antipyretica.

Antigrippin voor kinderen is verpakt in verpakkingen van 10 en 30 tabletten, tubes van 10 en zachte strips van 6 stuks.

Is het mogelijk voor kinderen

Is het mogelijk om kinderen medicijnen te geven in de vorm van bruistabletten - een veel voorkomende vraag van ouders. Pop schaadt een kind niet. Stoffen die kooldioxidebellen vormen, zijn gemakkelijk oplosbaar in water. Er zijn geen sporen van carbonaten in de afgewerkte oplossing; ze worden geblust met ascorbinezuur. Conventioneel bakpoeder voor levensmiddelen werkt volgens hetzelfde principe..

Bruistabletten in water worden als veiliger beschouwd dan gewone siropen en poeders.

Gasbellen versnellen de oplossing van het medicijn en door smaken en zoetstoffen ziet Antigrippin eruit als frisdrank. Kinderen accepteren het met plezier, kijken graag naar het ontbindingsproces. Behandeling wordt een spel.

In de vorm van een oplossing wordt het medicijn sneller opgenomen. Elimineert het belangrijkste nadeel van droge medicijnen, die, eenmaal in de maag, langzaam oplossen. Zoete drankjes en siropen, hoewel vloeibaar van structuur, zijn ook inferieur qua snelheid ten opzichte van Antigrippin. Ze hebben tijd nodig om drugs vrij te geven.

Ouders moeten ervoor zorgen dat de tabletten buiten het bereik van kinderen worden gehouden. De tabletten smaken goed en kleuren en trekken ze om te proberen. Dit mag niet worden toegestaan. Een overdosis van het medicijn is buitengewoon gevaarlijk en leidt tot leverschade..

Gebruiksaanwijzingen

Antigrippin wordt gebruikt om acute symptomen van een luchtweginfectie te verlichten, maar de componenten in de samenstelling doden de virussen niet..

Werkzame stoffen van het medicijn verlichten de toestand van een ziek kind:

  • Verlicht nasopharyngeale congestie;
  • Verminder de stroom van afscheiding uit de neus;
  • Ademhaling vergemakkelijken;
  • Verlaag de temperatuur;
  • Verzacht vermoeide baby;
  • Elimineert af en toe gewrichtspijn;
  • Vermindert pijn in het hoofd, de keel;
  • Verzacht scherpe, kortdurende spierpijn.

Antigrippin helpt bij ontstekingsprocessen van de bovenste luchtwegen, rhinitis, elimineert snel intoxicatie, wat zwelling van het slijmvlies veroorzaakt.

Het medicijn wordt ook aanbevolen:

  • Als profylactisch middel bij contact met zieke kinderen;
  • Als een van de componenten van een uitgebreide behandeling voor oedeem van de luchtpijp en bronchiën;
  • Voor het voorkomen van aanvallen bij hoge temperaturen;
  • Als pijnstiller voor tandjes.

Met uitzondering van ernstige contra-indicaties die in de instructies worden vermeld, kan het geneesmiddel aan het kind worden gegeven voordat de arts arriveert.

Langdurige behandeling met alleen Antigrippin wordt niet aanbevolen. Het immuunsysteem van het kind is niet in staat om zelfstandig virussen te weerstaan, dus antivirale middelen moeten in het behandelcomplex worden opgenomen.

Instructies en dosering

In overeenstemming met de gebruiksaanwijzing wordt aanbevolen om bruistabletten op te lossen in warm water, met een temperatuur van maximaal 60 graden. De oplossing wordt direct voor toediening bereid. U kunt een medicijn niet van tevoren bereiden, anders verliest het medicijn zijn vermogen om snel te worden opgenomen.

Het interval voor herhaalde toediening is na 4 uur en met pathologie van de inwendige organen - minimaal 8 uur.

Dosering is afhankelijk van de leeftijd van het kind:

  • Voor een kind van 3-5 jaar is de tablet verdeeld in twee doses;
  • Op de leeftijd van 5-10 jaar, neem 2 maal daags 1 tablet;
  • Voor kinderen van 10 tot 15 jaar wordt de dagelijkse dosis verhoogd tot 3 tabletten.

De maximale behandelingsduur met Antigrippin, als antipyreticum, is 3 dagen. In uitzonderlijke gevallen is het medicijn toegestaan ​​als analgeticum - tot 5 dagen.

Contra-indicaties

Het gebruik van Antigrippin moet worden gestaakt als:

  • Het kind heeft eerder een allergische reactie gehad op een van de componenten van het medicijn;
  • Gediagnosticeerde acute vormen van ziekten van het maagdarmkanaal;
  • Er zijn tekenen van nier- en leverfalen;
  • Gesloten vorm van glaucoom gedetecteerd.

Antigrippin is niet compatibel met paracetamol-bevattende geneesmiddelen.

Bijwerkingen zijn uiterst zeldzaam. In tegenstelling tot medicinale siropen veroorzaakt Antigrippin geen allergische manifestaties. Fabrikanten gebruiken natuurlijke levensmiddelenadditieven en -aroma's.

Analogen en prijs

In de apotheken in Moskou is de prijs van Antigrippin voor kinderen 280 roebel. Als het medicijn niet beschikbaar is, kunt u analogen kopen:

  • Antiflu Kids - een vergelijkbare samenstelling met een verlaagde dosis actieve stoffen, geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud, de kosten van 5 zakken - 220 r.
  • Agri-korrels - fytopreparatie van aconitum, toxicodendron, brionium, fytolica en andere planten, kunnen worden gegeven aan kinderen vanaf 2 jaar, kostprijs - vanaf 100 r.
  • Teraflu - in de samenstelling van 500 mg paracetamol, ascorbinezuur, fenylefrine en feniramine, wordt voorgeschreven voor kinderen vanaf 12 jaar oud, de prijs voor 8 sachets is 400 r.
  • Coldrex Junior - een vergelijkbare samenstelling, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, prijs - vanaf 284 r.

Recensies

Afgaande op de beoordelingen van de moeders die de kinderen Antigrippin hebben gegeven, gaat het medicijn goed om met de symptomen van SARS. Er wordt een snel effect opgemerkt - in slechts 30 minuten werd de temperatuur bij de kinderen normaal, de koude rillingen verdwenen, de loopneus nam af.

Artsen reageren goed op bruistabletten, maar herinneren zich dat het medicijn alleen de symptomen verlicht.

Het is onmogelijk om de oorzaak van de ziekte alleen met Antigrippin te elimineren. Bovendien zijn gerichte medicijnen nodig - antiviraal, wanneer de ziekte wordt veroorzaakt door virussen of antibacterieel - als het lichaam wordt geconfronteerd met een bacteriële infectie.

Beoordeel dit artikel: 71 Beoordeel dit artikel

Het aantal recensies is nu over voor het artikel: 71, gemiddelde beoordeling: 3,94 van de 5

ANTIGRIPPINES

Klinische en farmacologische groep

Werkzame stoffen

Vorm, samenstelling en verpakking vrijgeven

◊ Bruistabletten voor kinderen rond, plat, met een afgeschuinde rand en een scheidingslijn aan één kant, roze van kleur met lichtere en donkerdere insluitsels, willekeurig gerangschikt, met een fruitige geur.

1 tabblad.
paracetamol250 mg
chloorfenamine-maleaat3 mg
vitamine C50 mg

Hulpstoffen: natriumbicarbonaat, citroenzuur, sorbitol, povidon, natriumsaccharinaat, natriumcarbonaat, macrogol, siliciumdioxide, fruitsmaak (aromatisch fruitsupplement "rood fruit").

6 stuks - stroken (5) - pakjes karton.
10 stuks. - plastic etuis (1) - pakjes karton met een interne partitie.
10 stuks. - plastic etuis (1) - pakjes-enveloppen met ophangsysteem.

farmachologisch effect

Paracetamol heeft een pijnstillend en koortswerend effect; elimineert hoofdpijn en andere soorten pijn, vermindert koorts.

Chloorfenamine - een blokker van histamine H 1 -receptoren, heeft een anti-allergisch effect, vergemakkelijkt de ademhaling door de neus, vermindert het gevoel van verstopte neus, niezen, tranenvloed, jeuk en roodheid van de ogen.

Ascorbinezuur (vitamine C) is betrokken bij de regulering van redoxprocessen, koolhydraatmetabolisme, verhoogt de weerstand van het lichaam.

Indicaties

  • infectieziekten en ontstekingsziekten (acute virale luchtweginfecties, griep), vergezeld van koorts, koude rillingen, hoofdpijn, pijn in de gewrichten en spieren, verstopte neus en pijn in de keel en sinussen.

Contra-indicaties

  • erosieve en ulceratieve laesies van het maagdarmkanaal (in de acute fase);
  • ernstig nier- en / of leverfalen;
  • glaucoom met gesloten hoek;
  • kinderen onder de 3 jaar;
  • overgevoeligheid voor paracetamol, ascorbinezuur, chloorfenamine of een ander bestanddeel van het geneesmiddel.

Voorzorgsmaatregelen: nier- en / of leverfalen, glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, aangeboren hyperbilirubinemie (Gilbert, Dubin-Johnson en Rotor-syndromen), virale hepatitis.

Dosering

Het medicijn wordt oraal ingenomen. De tablet moet volledig worden opgelost in een glas (200 ml) warm water (50-60 ° C), drink de resulterende oplossing onmiddellijk op. Het is beter om het medicijn tussen de maaltijden in te nemen. Het interval tussen de doses van het medicijn moet minimaal 4 uur zijn.

Kinderen van 3 tot 5 jaar krijgen een 1/2 tab voorgeschreven. 2 keer / dag; kinderen van 5 tot 10 jaar - 1 tabblad. 2 keer / dag; kinderen van 10 tot 15 jaar - ongeveer 1 tabblad. 2-3 keer / dag.

Bij patiënten met een verminderde lever- of nierfunctie moet het interval tussen de doses van het geneesmiddel minstens 8 uur zijn.

De duur van het medicijn zonder een arts te raadplegen is niet meer dan 5 dagen indien voorgeschreven als verdovingsmiddel en 3 dagen als antipyreticum.

Bijwerkingen

Het medicijn wordt goed verdragen in de aanbevolen doses..

Van de zijkant van het zenuwstelsel: in geïsoleerde gevallen - hoofdpijn, vermoeidheid.

Van het spijsverteringssysteem: in geïsoleerde gevallen - misselijkheid, pijn in de epigastrische regio.

Van het endocriene systeem: in geïsoleerde gevallen - hypoglykemie (tot de ontwikkeling van coma).

Uit het hemopoëtische systeem: in geïsoleerde gevallen - bloedarmoede, hemolytische bloedarmoede (vooral voor patiënten met glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie); uiterst zeldzaam - trombocytopenie.

Allergische reacties: in geïsoleerde gevallen - huiduitslag, jeuk, urticaria, Quincke's oedeem.

Overig: hypervitaminose, metabole stoornis, gevoel van warmte, droge mond, parese van accommodatie, urineretentie, slaperigheid.

Alle bijwerkingen moeten aan de arts worden gemeld..

Overdosis

Symptomen van een overdosis van het medicijn zijn te wijten aan de samenstellende stoffen. Het klinische beeld van een acute overdosis paracetamol ontwikkelt zich binnen 6-14 uur na toediening. Symptomen van chronische overdosis verschijnen 2-4 dagen na verhoging van de dosis van het medicijn.

Symptomen van een acute overdosis paracetamol: diarree, verminderde eetlust, misselijkheid en braken, ongemak in de buikholte en / of buikpijn, meer zweten.

Symptomen van een overdosis chloorfenamine: duizeligheid, opwinding, slaapstoornissen, depressie, convulsies.

Interactie tussen geneesmiddelen

Ethanol versterkt het kalmerende effect van antihistaminica.

Antidepressiva, antiparkinsongeneesmiddelen, antipsychotica (fenothiazinederivaten) - verhogen het risico op bijwerkingen (urineretentie, droge mond, obstipatie).

Glucocorticoïden verhogen het risico op glaucoom.

Bij gelijktijdig gebruik vermindert het medicijn het chronotrope effect van isoprenaline.

Vermindert het therapeutische effect van antipsychotica (antipsychotica) - fenothiazinederivaten, tubulaire reabsorptie van amfetamine en tricyclische antidepressiva.

Inductoren van microsomale oxidatie in de lever (fenytoïne, ethanol, barbituraten, rifampicine, fenylbutazon, tricyclische antidepressiva) verhogen de productie van gehydroxyleerde actieve metabolieten, wat het mogelijk maakt om ernstige intoxicaties te ontwikkelen met kleine overdoses. Ethanol draagt ​​bij aan de ontwikkeling van acute pancreatitis.

Microsomale oxidatieremmers (waaronder cimetidine) verminderen het risico op hepatotoxiciteit. Het gelijktijdige gebruik van het medicijn en diflunisal verhoogt de concentratie in het bloedplasma van paracetamol met 50%, verhoogt de hepatotoxiciteit.

Het gelijktijdige gebruik van barbituraten vermindert de effectiviteit van paracetamol, verhoogt de uitscheiding van ascorbinezuur in de urine.

Paracetamol vermindert de effectiviteit van uricosurica.

speciale instructies

Als u metoclopramide, domperidon of colestyramine gebruikt, moet u ook uw arts raadplegen.

Bij langdurig gebruik in doses die aanzienlijk hoger zijn dan aanbevolen, neemt de kans op verminderde lever- en nierfunctie toe en is controle van het perifere bloedbeeld noodzakelijk.

Paracetamol en ascorbinezuur kunnen laboratoriumtests verstoren (kwantitatieve bepaling van glucose en urinezuur in bloedplasma, bilirubine, activiteit van levertransaminasen, LDH).

De toediening van ascorbinezuur aan patiënten met snel prolifererende en intensief uitgezaaide tumoren kan het verloop van het proces verergeren..

Bij patiënten met een hoog ijzergehalte in het lichaam moet ascorbinezuur in minimale doses worden gebruikt..

Gebruik in de kindertijd

Met verminderde nierfunctie

Gecontra-indiceerd bij ernstig nierfalen.

Voorzorgsmaatregelen voor nierfalen.

Wat kan antigrippine-tabletten vervangen? Er is een goedkope analoog van Antigrippin?

Wat kan antigrippine-tabletten vervangen? Is er een goedkope analoog van Antigrippin?

Antigrippin kost ongeveer 250 roebel (afhankelijk van waar). Hoewel er geen speciale componenten zijn opgenomen in de samenstelling. Antigrippin verdooft en verlaagt de temperatuur. Dat wil zeggen, dit medicijn is gericht op het verlichten van de symptomen en we hebben (bij voorkeur) nodig dat de behandeling + het medicijn goedkoper moet zijn. Om dit te doen, kunt u de tabel met goedkope analogen van verschillende medicijnen gebruiken, deze is hier. In plaats van dure Antigrippin, kunt u de goede oude Paracetamol en Vitamine C kopen. Er is een enorme besparing op financiën! Vaak ook! Dat is wat deze tafel ons aanbeveelt, denk ik, heel redelijk.

"Antigrippin" is nu erg duur en kan worden vervangen door een goedkopere "Paracetamol" en tegelijkertijd Ascorbinezuur nemen, dat erg nuttig is voor het lichaam tijdens een ziekte. Bovendien is aspirine nog steeds geschikt. Maar de laatste tijd ben ik overgestapt op Teraflu - het is ook niet goedkoop, maar er is een effect als je het begint te nemen in de eerste dagen van de ziekte.

Waarom een ​​analoog van Antigrippin kopen, zelfs als dit medicijn zelf niet hoeft te worden gekocht.

Koop in plaats daarvan paracetamol, dat deel uitmaakt van dit "medicijn" en drink het, u hebt ook ascorbinezuur nodig, omdat het deel uitmaakt van Antigrippin.

Al deze geadverteerde medicijnen legen niet alleen je portemonnee tevergeefs, maar kunnen ook schadelijk zijn, omdat je paracetamol drinkt terwijl je nog geen tijd hebt gehad om ziek te worden. Hiermee verlaag je koel je immuniteit en dan beginnen allerlei verkoudheden en virussen gewoon aan je te 'plakken', en jij weer - Antigrippin en verlaag je immuniteit nog meer totdat je je lichaam tot een ernstige ziekte brengt (longontsteking, longontsteking, etc.).

Antigrippin bestaat uit paracetamol, chloorfenamine en ascorbinezuur en kan daarom worden vervangen door zeer goedkope preparaten van paracetamol en ascorbinezuur..

Chloorfenamine is een histamineblokker en heeft een antiallergisch effect op het lichaam, dit verlicht de symptomen van tranenvloed, niezen en verstopte neus..

Je kunt het vervangen door anti-influenza, maar voor binnenlandse productie moet je de apotheek vragen en zij zullen het aan je verkopen, het kost meerdere keren minder.

In een apotheek hoef je niet verlegen te zijn, vertel me gewoon dat je een goedkopere analoog nodig hebt, ze weten allemaal wat en wat er wordt vervangen door een medicijnlijn en je hoeft niet verlegen te zijn. Uit de weg betalen we vaak voor het merk in plaats van eigendommen.

Analogs Antigrippin

Coldact griep plus 10 stuks. capsules met verlengde werking

Ranbaxi (India) Bereiding: Coldact Plus

Teraflu voor verkoudheid en griep, poeder met citroensmaak, 10 zakjes

GlaxoSmithKline Trading (VS) Bereiding: Teraflu-citroen

Teraflu extra voor griep en verkoudheid, poeder, met citroensmaak, 10 zakjes

GlaxoSmithKlein Trading (Zwitserland) Voorbereiding: Teraflu extra

Rinza-tabletten voor verkoudheid en griep met paracetamol, 10 stuks.

Unique Pharmaceutical Laboratories (India) Bereiding: Rinza

Antigrippin-anvi 20 stuks. capsules

Teraflu van influenza en verkoudheid, poeder, met de smaak van wilde bessen, 10 zakjes

GlaxoSmithKlein Trading (Zwitserland) Bereiding: Teraflu wilde bessen

Rinicold 10 stuks. tabletten

Shreya Life Science Pvt. Ltd. (India) Bereiding: Rinicold

Rang van 10 stuks. tabletten

SavaFarm (Rusland) Voorbereiding: Rankof

Desgrippin 10 stuks. bruistabletten met limoensmaak

FarmVILAR (Rusland) Bereiding: Desgrippin

Anvimax 20 stuks. capsules

Sotex (Rusland) Bereiding: Anvimax

Fairvex 8 stuks. citroenpoeder zonder suiker

Bristol-Myers Squibb Kom (Polen) Voorbereiding: Fervex

Antigrippin - maximaal 12 stuks. poeder voor frambozenoplossing

AnviLab LLC (Rusland) Voorbereiding: Antigrippin maximum

Influenza met 10 stuks. capsules

Stad (Duitsland) Voorbereiding: Influenza met

Agri (homeopathische anti-influenza) 10 g 2 stuks. homeopathische korrels

Materia Medica Holding NP (Rusland) Bereiding: Agri (homeopathische anti-influenza)

Paracetamol Extratab 500 mg / 150 mg 10 stuks. tabletten

Obolenskoye FPO (Rusland) Geneesmiddel: Paracetamol extratab

Coldrex-tabletten, 12 stuks

GlaxoSmithKline Trading (België) Bereiding: Coldrex

Pentaflucin 5g 10 stuks. poeder voor oplossing voor intern gebruik

Uralbiopharm (Rusland) Bereiding: Pentaflucin

Prostudox 10 stuks. zwarte bessenpoeder

Synthese van OJSC (Rusland) Voorbereiding: Prostudox

Antiflu kids 5 st. poeder voor drank voor kinderen

Bayer Pharma AG (USA) Bereiding: Antiflu Kids

Teraflu extratab tegen griep en verkoudheid, tabletten, 10 stuks.

GlaxoSmithKline Trading (Turkije) Voorbereiding: Teraflu Extratab

Antigrippin 30 stuks. bruistabletten voor volwassenen

Valeant (Hongarije) Bereiding: Antigrippin

Antigrippin-anvi 20 stuks. capsules

Antigrippin 10 stuks. bruistabletten voor volwassenen

Valeant (Polen) Bereiding: Antigrippin

Antigrippin - maximaal 12 stuks. poeder voor frambozenoplossing

AnviLab LLC (Rusland) Voorbereiding: Antigrippin maximum

Installeer de mobiele ASNA-app

Laat uw telefoon achter - ontvang een link om te installeren

© 2005-2020. ASNA. Alle rechten voorbehouden
LLC ASNA, TIN 7728850310, OGRN 1137746645585, Juridisch adres (werkelijke adres): 129226, Moskou, st. Dokukina, d. 16, p. 1, 6 verdieping. Telefoon: +7 (495) 223-3403
Licentienummer FS-99-02-006765 van 12 september 2018.

Laat je telefoonnummer achter,
onze telefoniste belt u zelf!

In eerste instantie kunt u de hele database met medicijnen doorzoeken, zonder te verwijzen naar de beschikbaarheid en prijzen van een bepaalde apotheek

Door een bepaalde apotheek te selecteren, kunt u producten zoeken op assortiment en beschikbaarheid, evenals de exacte prijzen en informatie over speciale prijzen onder het ASNA-spaarprogramma bekijken

Apotheken die aan het programma zijn verbonden, zijn gemarkeerd met

Antigrippin-tabletten analogen

Laatste prijsupdate: 15/05/2020 (150+ steden en 12.000 apotheken)

Website: doktorfrolov.ru, telefoon ☎: +7 (903) 543-03-35, e-mail: [email protected]

Lijst met analogen: sorteren op prijs, beoordeling

Vergelijking van analogen, wat beter is

Antigrippin (bruistabletten) Beoordeling: 82 stemmen

Goedkope antigrippine-tabletten analogen

Agri (tablets) → substituut Beoordeling: 136 stemmen Top

Analoog goedkoper vanaf 176 roebel.

Agri-tabletten - de Russische analoog van het medicijn Antigrippin, verkrijgbaar in de vorm van tabletten in verpakkingen van 40 stuks. Verwijst naar homeopathische geneesmiddelen, heeft antipyretische en ontstekingsremmende effecten.

Anvimax (poeder) → substituut Beoordeling: 129 stemmen Top

De analoog is goedkoper vanaf 94 roebel.

Anvimax is een andere binnenlandse vervanger van het "origineel". Verkocht in zakken die ontworpen zijn om de inhoud in water op te lossen. Naast paracetamol en ascorbinezuur worden hier calciumgluconaatmonohydraat 100 mg, rimantadinehydrochloride 50 mg, rutoside (in de vorm van trihydraat) 20 mg gebruikt..

Het helpt bij verkoudheid vanwege de lage prijs. Ik gebruik het al heel lang en ik adviseer al mijn vrienden. Qua samenstelling zijn er veel actieve componenten die snel helpen om op de been te komen; temperatuur wordt binnen een uur verwijderd.

De analoog is goedkoper vanaf 75 roebel.

AntiFlu is een vervanging voor Antigrippin van Amerikaanse makelij. Het wordt geproduceerd in poedervorm en is bedoeld voor verdunning in warm water. Het preparaat bevat ook paracetamol (250 mg.), Ascorbinezuur (50 mg.) En chloorfenaminemaleaat 1 mg.

Coloproctologist, oncoloog, kandidaat voor medische wetenschappen

Website: doktorfrolov.ru, telefoon: +7 (903) 543-03-35, e-mail: [email protected]

In 1996 studeerde hij af aan de medische faculteit van de Moscow Medical Academy, vernoemd naar I.M. Sechenov. Van 1996 tot 1998 werd opgeleid in fulltime klinische residentie bij de afdeling chirurgie van het educatieve en wetenschappelijke centrum van het medische centrum van de administratieve afdeling van de president van de Russische Federatie.

Wat beter is: Antigrippin of Anvimax Naar de top

Origineel

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 29 roebel

Plaatsvervanger

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 92,8 roebel (63,8 roebel duurder)

Wat beter is: Antigrippin of Teraflu Naar de top

Origineel

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 29 roebel

Plaatsvervanger

Beoordeling van het medicijn: 3 van de 5

Gemiddelde prijs: 139,6 roebel (110,6 roebel duurder)

Wat beter is: Antigrippin of Paracetamol Naar de top

Origineel

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 29 roebel

Plaatsvervanger

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 3 roebel (goedkoper met 26 roebel)

Wat beter is: Antigrippin of Coldrex Naar de top

Origineel

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 29 roebel

Plaatsvervanger

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 153,7 roebel (124,7 roebel duurder)

Wat beter is: Antigrippin of Rinza Naar de top

Origineel

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 29 roebel

Plaatsvervanger

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 122,2 roebel (93,2 roebel duurder)

Wat beter is: Antigrippin of Fervex Naar de top

Origineel

Beoordeling van het medicijn: 4 van de 5

Gemiddelde prijs: 29 roebel

Plaatsvervanger

Beoordeling van het medicijn: 3 van de 5

Gemiddelde prijs: 231,1 roebel (202,1 roebel duurder)

Paginadoel: een lijst weergeven van analogen (synoniemen), huidige prijzen en beoordelingen van geneesmiddelen die door gebruikers zijn ingesteld (in totaal meer dan 10.000 beoordelingen).

Kies je stad

Vind in 179 steden van Rusland

Het doel (missie) van de site is om gebruikers de meest uitgebreide en up-to-date lijst van beschikbare analogen van geneesmiddelen te bieden met prijzen in apotheken en beoordelingen voor analogen (synoniemen) die gebruikers zelf instellen. Zo kan de site analist.ru u niet alleen helpen om goedkopere analogen van geneesmiddelen te vinden, maar ook om geneesmiddelen van de hoogste kwaliteit te tonen volgens de schattingen van sitegebruikers.

De informatie die op de site wordt gepubliceerd, is alleen bedoeld als referentie en vervangt geen gekwalificeerde medische zorg. Zorg ervoor dat u een arts raadpleegt!